O Firmie

  .Firma TOMELPOL zaistniała na rynku elektro–energetycznym w 2000 roku. Początkowa działalność była skierowana głównie na sektor usług instalatorstwa elektrycznego- projekty, wykonawstwo, pomiary. /..
Do 2005 roku była zarejestrowana pod nazwą P.H.U. „TOMELPOL” Michaluk Tomasz z siedzibą w Złotoryi , przy ulicy Wiśniowej 40. Od 1 stycznia 2006 roku zmieniła się siedziba firmy i uległa modyfikacji nazwa. Aktualna nazwa:

TOMELPOL Michaluk Tomasz.

Natomiast siedziba znajduje się w miejscowości Kozów, ul. Usługowa 4 59-500. Firma jest własnością prywatna , a jego założycielem i obecnym właścicielem jest Pan Tomasz Michaluk.

Działalność przedsiębiorstwa sprowadza się głównie do wysyłkowego handlu artykułami i urządzeniami elektrotechnicznymi dla przemysłu. W ofercie można znaleźć między innymi: stycznik, przekaźnik, wyłącznik, luzownik, zwalniak, nastawnik, krańcówka, odłącznik oraz cewki i styki do oferowanych styczników.

Działalność handlową prowadzimy na obszarze całej Polski i Europy poprzez sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem firm kurierskich. Stała i wieloletnia współpraca z firmą spedycyjna DHL pozwoliła nam wypracować szybki i płynny proces dostarczania zmówionego towaru. Bieżący, duży zapas magazynowy oferowanego towaru pozwala naw nam na szybką realizacje zleceń do 24 godzin od złożenia zamówienia. Obecnie współpracujemy z kilkudziesięcioma niezależnymi hurtowniami oraz z największymi sieciami hurtowni elektrycznych w Polsce. Prowadzimy serwis gwarancyjny (okres gwarancji wynosi 12 mies.) i pogwarancyjny na sprzedawany przez nas towar.

Stały i szybki rozwój firmy spowodował konieczność rozbudowy zaplecza magazynowego oraz serwisowego. W związku z tym jesteśmy w trakcie przygotowań do rozpoczęcia budowy nowej siedziby firmy.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9,00-15,00.

Copyright © 2010 Tomelpol
Odwiedziło nas już:  7138   użytkowników.
Wykonanie: domena.pl